۲۱ فرد مشهوری که عمل زیبایی دندان انجام داده اند

توسط: | برچسب ها: , , , , | نظرات: 2 | دی ۲ام, ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۷ دقیقه

آیا می دانستید که بسیاری از افراد مشهور و سرشناسی که هرروز می بینید و گاهی حتی حسرت زیبایی چهره و لبخند آنها را می خورید از درمان ها و تکنیک های دندانپزشکی زیبایی استفاده کرده اند؟

به عنوان مثال تام کروز.ممکن است باعث شگفتی شما باشد که یکی از بزرگترین ستاره های هالیوود، این لبخند میلیون دلاری را همیشه نداشته است. کروز یکی از مشهورترین افرادی است که به یک دندانپزشک جراح زیبایی مراجعه کرده است تا ظاهر دندان هایش را عوض کند.

کروز عاقلانه اقدامات زیبایی دندانپزشکی خود را در اوایل کار خود انجام داده است. شما احتمالا او را حتی بدون این نشانه ی جذاب به یاد نمی آورید. دندان های چشمگیر برای بازیگران، خوانندگان، سیاستمداران و حتی ورزشکاران بسیار مهم هستند.

چهره آنها بخشی از محصولی است که آنها می فروشند. چه برای شهردار پئوریا کار کنند و چه تلاش کنند نقش مهمی در یک فیلم ایفا کنند، مهم این است که لبخند به یاد ماندنی و قابل اعتمادی در زمینه های کاری خود داشته باشند. بدون دندان های بزرگ، شما نمی توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

گزینه های زیبایی دندانپزشکی عبارتند از: پیوند، بلیچینگ دندان، لمینت دندان، تاج (کلاه)، پیوند لثه، تخلیه دندان ها یا لثه ها، کامپوزیت دندان، ایمپلنت های دندانی و پل های ثابت.

هنگامی که این افراد مشهور را “قبل از” عکس ها دیده باشید، پی خواهید برد که چرا آنها تصمیم گرفتند دهان خود را بازسازی کنند. در اینجا ۲۱ ستاره وجود دارد که نه تنها جراحی زیبایی دندان انجام داده اند، بلکه همچنین با این تصمیم در شغل خود منافع زیادی بدست آورده اند.

 1. تام کروز (بازیگر)

ستاره ی “Business Risky”، “Mission Impossible”، “Top Gun” و تعدادی از فیلم های دیگر، کار خود را با دندان های تغییر رنگ یافته و ناهماهنگ آغاز کرد. کروز برای تبدیل شدن به یک مرد پیشرو واقعی که بتواند مخاطبان را از فیلم های ققنوس، AZ؛ به سوی بالتیمور و MD؛ به سمت خود بکشد هزینه های زیادی صرف جراحی زیبایی دندان کرد. که شامل سفید کردن دندان و صاف کردن دندان ها بود. ظاهرا این کافی نبود هواداران گزارش کردند که بعدها کل دندان ها کامل با ونیر کامپوزیت پوشش داده شدند.

 1. شریل کول (خواننده / ستاره برنامه زنده)

کول یکی از اعضای هیئت ژوری نسخه انگلیسی “The X Factor” یکی از مشهورترین بازیگران کشورش است. اما قبل از روش های دندانپزشکی زیبایی، دندان هایش مجذوب کننده نبود. او در یکی دیگر از برنامه های زنده بریتانیا شروع به کار کرد و در طول آن رقابت، دندان هایش به مراتب بزرگتر و چشمگیرتر شد. از زمان پیوستن به “X Factor”، او به یک دندانپزشکی زیبایی مراجعه کرد که دندان هایش را تراشید و شکاف ها را پر کرد.

 1. زک افرون (بازیگر)

فکر می کنید که ستاره ی “همسایگان” همواره ظاهر غافلگیر کننده ای داشته است؟ خوب، قبل از اینکه ستاره ی “دبیرستان موزیکال” کانال دیزنی شود، لبخندش زیاد خودنمایی نمی کرد. افرون برای رفع ناهماهنگی دندان هایش به جراحی زیبایی دندانپزشکی نیاز داشت و پس از آن دندان هایش را نیز سفید کرد. به نظر می رسد ارزشش را داشت. افرون در حال حاضر یکی از اصلی ترین قلب های هالیوود است.

 1. هیلاری داف (بازیگر و خواننده)

هنگامی که هیلاری داف ستاره کودک دیزنی بود، دندان های خیلی جالبی نداشت، اما تا زمانی که در سال ۲۰۰۹ بیشتر به آواز خواندن روی آورد تصمیم به جایگزینی آنها نداشت. او دندان هایش را با یک میکروفون هنگامی که در حال اجرای کنسرتش بود شکاند. به جای اینکه فقط دندان خرد شده را ثابت کند، تصمیم گرفت که تمام دندان هایش را با ونیر پوشش دهد و حدس بزند چه اتفاقی افتاد؟ لبخندش هرگز بهتر از این نمی شد.

 1. نیکلاس کیج (بازیگر)

نیکلاس کیج همواره یک بازیگر منحصر به فرد بوده و این مسئله غیر قابل انکار است: برای این که در نقش شخصیت فیلم “Birdy” 1984 فرو برود، کیج دو تا از دندان های خود را کشیده بود. اما هنگامی که کیج به سمت نقش اصلی مرد حرکت کرد، به نظر می رسید که دندان هایش برای ترمیم آماده بودند. او با یک مجموعه کامل ونیر دندان هایش را کاور کرد، که خیلی خوب به نظر می رسد. او حتی برای “ترک لاس وگاس” یک اسکار برنده شد.

 1. Snooki (ستاره برنامه زنده)

زمانی که نیکول “اسنوکی” پولیزی در برنامه زنده MTV حضور پیدا کرد و معروف شد، مدل موهای جالبش بسیار مورد توجه قرار گرفت اما دندان هایش مورد علاقه ی تماشاچیان نبود. سونوکی تصمیم گرفت که دندان های شکسته اش را کمی صاف کند و همچنین طی این فرآیند آنها را سفید کرد. به نظر می رسد که ستاره ی کوچک از نتیجه ی کار خوشحال است. قطعا او الان نسبت به روزهای “جرسی شور” در عکس ها بیشتر لبخند می زند.

 1. جورج کلونی (بازیگر)

یکی از پرطرفدارترین ستاره ی فیلم ها، تقریبا بخشی از جذابیت خود را مدیون عمل زیبایی دندان است. جورج کلونی ردیف کاملی از ونیر را بعد از حضورش در “روزهای زندگی” به روی دندان هایش پیوند داد. اما نیاز او به دندان های جدید صرفا برای زیبایی نیست. او یکی از کسانی است که در هنگام بروز مشکلات و استرس دندان  قروچه می کنند، از این رو نیاز به جایگزینی دندان ها دارند.

 1. ویکتوریا بکهام (خواننده و نماد مد)

معروف ترین عضو اسپایس گرلز به خاطر سبک و مد مخصوص به خودش شناخته شده است، از این رو نام مستعار “Posh” به او داده شد. اما دندان های قبلی بکهام اصلا شیک نبودند، فاصله های ناهماهنگ و شکاف های بزرگی داشتند. قبل از اینکه در اواخر دهه ۱۹۹۰ در گروه همه ی دختران مشهور شود، بکهام دندان هایش را درست و باریک کرد.

 1. بن افلک (بازیگر)

بن افلک سال ها پشتیبان تبلوید بوده است، بنابراین او مطمئنا ارزش یک لبخند خوب را می داند. هنگامی که افلک جوان بود، دندان هایش جلو آمده بود و او به خاطر این نقطه ضعف تا اواسط ۳۰ سالگی که این مشکل را برطرف کرد نقش اصلی جذابی نصیبش نمی شد. افلک چندین روش زیبایی دندانی را امتحان کرد که به مرواریدهای سفید او درخشش جدیدی داد و در رسیدن به نقش هایی مانند بتمن در فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن» کمک کرد.

 1. لوئیس والش (مدیر موسیقی و مجری برنامه زنده)

شاید ستاره های “X Factor” از گزینه ها و فواید زیبایی دندان در قراردادهای خود سود می کنند، چرا که شری کول تنها کسی نیست که دندان هایش را ترمیم کرد. لوئیس والش، مدیر موسیقی معروف ایرلندی که همچنان عضو هیئت ژوری نمایش زنده ی بریتانیا است، قبل از رفتن به تلویزیون، عمل زیبایی دندان داشت. دندان های زردش سفید شد و دندان های شکسته اش در یک خط قرار گرفتند و صاف شدند.

 1. فیفتی سنت (رپر)

هزینه ی عمل زیبایی دندان های فیفتی سنت برای رفع فاصله ی بین دندان هایش کاملا ارزشش را داشت. رپر تصمیم گرفت تا پس از همکاری با یک رپر دیگر در یک آهنگ این کار را انجام دهد. اما فیدی آگاهانه تصمیم گرفت که همه چیز دندان هایش را تغییر ندهد. او به دندانپزشک خود گفت که دندان های جلویی اش را کوچکتر نکند، زیرا او هنوز هم می خواهد در آینه خودش را ببیند “.

 1. مایلی سایرس (بازیگر و خواننده)

در طول روزهای “هانا مونتانا”، مایلی سایرس دندان هایی نسبتا کج داشت که فقط به جذابیت خواننده نوجوان اضافه می کرد. اما او با بالا رفتن سنش بیشتر غیر طبیعی و شوکه کننده شد و می خواست دندان هایش را به روز کند تا با تصویر جدیدش همخوانی داشته باشد. بعد از اینکه کانال دیزنی را ترک کرد، دندان هایش را سفید و صاف کرد و آنها بخشی از امضای او که با زبانش نشان می داد شدند.

 1. دمی مور (بازیگر نقش مکمل)

دمی مور، بازیگر “شبح” قطعا شبیه یک زن ۵۰ ساله به نظر نمی رسد و بخش مهمی از آن به خاطر مجموعه ای جذاب از دندان های سفید مرواریدی اش است. یک دهه پیش، دندان های مور زرد و کهنه بود. او قبل از تصمیم گیری در مورد ونیر ها چندین گزینه ی عمل زیبایی دندان را در نظر گرفت. دندان هایش کاملا طبيعي هستند و بسيار قوي تر از قبل هستند.

 1. جیم کری (بازیگر)

آیا می دانستید که جیم کری، ستاره “پت کارآگاه”، “ماسک” و بسیاری از فیلم های دیگر، در واقع دندان تراشیده شده ی شخصیت او که در فیلم کلاسیک “خنگ و خنگ تر ” نمایش داده شده متعلق به خود اوست؟ کری، که به طور منظم در آریزونا اوقات تنهایی اش را می گذراند، دهه ها پیش دندان های خود را پیوند داده بود، اما او بعضی اوقات پیوند را بر می دارد تا طرفدارانش را سرگرم کند. او متعهد شده است که آن را برای دنباله ی فیلم آینده “Dumber” پیوند ها را بردارد.

 1. کاترین زتا جونز (بازیگر)

کاترین زتا جونز، بازیگر زن و برنده اسکار، همه چیز را با هم دارد، زیبایی، استعداد و دهانی پر از دندان های کامل به لطف عمل زیبایی اش دارد. جونز گفته است که در کودکی به خاطر دندان های کجش  او را مسخره می کردند و وقتی نوجوان بود از براکت استفاده می کرد. در طول سال ها، او روش هایی برای سفید کردن و صاف کردن دندان هایش امتحان کرد. مطمئنا هیچ کس اکنون او را مسخره نمی کند.

 1. گری بوزی (بازیگر)

گری بوزی یکی از پرتحرک ترین و شگفت انگیزترین بازیگران هالیوود است و ونیرهای پرسلن بسیار بزرگ او با این شخصیت مطابقت دارد. بوزی در سال ۱۹۸۸ در یک تصادف موتور سیکلت آسیب قابل توجهی به چهره اش وارد شد و با کمک جراحی زیبایی دندان آن را اصلاح کرد. او دندان های بزرگ را به عنوان بخشی از ظاهر خود انتخاب کرد و در حالی که هر کسی نمی تواند همچین انتخابی داشته باشد، اما برای بوزی کار می کند.

 1. کیث اربن (خواننده)

کیت اربن، خواننده کشور استرالیا، در اوایل دوران حرفه ای خود شکافی بین دو دندان جلویی اش داشت اما زمانیکه او و همکاراش نیکول کیدمن در سال ۲۰۰۶ ازدواج کردند، او این شکاف را ترمیم کرد و دندان هایش به طور مشخص سفید تر و صاف تر شده بودند. از آنجایی که او در مورد عمل زیبایی دندان خود به طور عمومی صحبت نکرده است، هر چه می گذرد عنوان کردنش سخت است.

 1. مایک تایسون (بوکسر)

بوکسورها به خاطر دندان هایشان معروف نمی شوند دقیقا، اما حتی با وجود این استانداردها، مایک تایسون یک لبخند کم داشت. بوکسور زمانی از کلاههای طلایی برای دندان های جلویی خود استفاده می کرد، اما حالا او به جای کلاهک های طلایی از ونیر استفاده می کند و فضای خالی را پر کرده است. دندان های او کوچکتر و نزدیکتر از آنچه که تا کنون بوده اند هستند.

 1. سلین دیون (خواننده)

آهنگساز سلین دیون صدای کامل یک فرشته را دارد، اما دندان هایش کامل نبود، تا اینکه در دهه ۱۹۹۰، بعد از اینکه کار خود را شروع کرد، روش های زیبایی دندانپزشکی را انجام داد. دندان های دیون در حال حاضر کوچکتر از دهه ۱۹۸۰ است و همچنین سفیدتر شده است.

 1. مورگان فریمن (بازیگر)

مورگان فریمن یکی از بهترین بازیگران نسلش است، اما دندان هایش با بالا رفتن سن زرد شده است. نامزد اسکار چند سال پیش آنها را سفید کرده بود و همچنین شکاف وسط آنها را گرفته بود. او پس از جراحی زیبایی دندان یک دهه جوانتر از قبل از به نظر می رسد، در کسب نقش های مختلف فیلم کمک بسیار خوبی بود.

 1. شر لویید (خواننده)

درست است؛ ما دوباره به “The X Factor” برگشته ایم. شر لوید به عنوان یک شرکت کننده در مسابقه سری بریتانیا به شهرت رسید، اما در حالی که صدای او بسیار عالی بود، لبخند او نبود. او دندان هایش را روشن کرده بود و شکاف کوچکی در دندان های جلویی پر شده بود، که شگفتی بزرگی نبود. اوایل کارش خواننده ای که در گلندیل گالا بلومینگ دییل اجرا کرده است، برای VH1 Save The Music Foundation، به یک مجله گفته بود که از دندان هایش متنفر است و فکر می کند که دندان هایش باعث می شوند شبیه یک خرگوش شود.

نظرات

2 thoughts on “۲۱ فرد مشهوری که عمل زیبایی دندان انجام داده اند

یک نظر بنویسید