بهترین دندانپزشک در تهران

توسط: | برچسب ها: , | نظرات: 0 | تیر ۵ام, ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بسیاری از ما متاسفانه تجربه دندان درد را داشته ایم. قسمت ناگوار ماجرا آنجاست که وقتی به دنبال دندانپزشک میگردیم که دچار مشکل حاد و اورژانسی شده باشیم و پیش از آن به فکر پیدا کردن یک دندانپزشک خوب نیستیم. حال سوال اینجاست که در شهر بزرگی مثل تهران پیدا کردن بهترین دندانپزشک  کار ساده ای است ؟

عدم مراجعه به دندانپزشک خوب میتواند باعث تبدیل شدن درمانهای ساده به درمانهای پیچیده تر و پر هزینه تر مثل درمان ریشه (عصب کشی) یا حتی کشیدن دندان و لزوم جایگزینی دندان از دست رفته با درمانی مانند ایمپلنت شود. چه بسا دندانی که نیازمند یک ترمیم بوده امروز نیازمند روکش دندان شود. همانطور که همه میدانیم پیشگیری از درمان ساده تر، کم عارضه تر و بسیار ارزانتر است. یک دندانپزشک خوب هر ۶ ماه دندانهای شما را معاینه میکند و چنانچه مشکلی مثل پوسیدگی، التهاب لثه، جرم دندان یا … وجود داشته باشد پیش از تبدیل آن به مشکل بزرگ و پر هزینه آن را برطرف میکند.

یک دندانپزشک خوب اصول رعایت بهداشت دهان را به شما آموزش میدهد تا از خراب شدن دندانهایتان جلوگیری نماید.

نکته بعدی در مواجه با مشکل پیدا کردن دندانپزشک خوب کنار پیدا کردن یک دندانپزشکی خوب با تمام تجهیزات به روز و مدرن است. محیط دندانپزشکی چقدر برای شما اهمیت دارد؟ واقعیت انکار ناپذیری وجود دارد که تجهیزات مدرن کیفیت تشخیص و درمان شما را بهبود میبخشد.

مساله بعدی تبحر تیم درمان در استفاده از این تجهیزات و داشتن دانش به روز استو طبیعی است که حضور پزشک شما به عنوان عضو هیات علمی میتواند این دانش را برای شما تضمین کند.

اگر بتوانید تمام این ویژگی را کنار هم پیدا کنید شما به بهترین نقطه رسیده اید.

حال دیگر نگران درد های ناگهانی دندان یا انجام زیبایی دندانتان نخواهید بود. پزشک شما همیشه در دسترس شماست و شما در مواقع اورژانس دچار دستپاچگی و چه کنم نمیشوید.

هزینه دندانپزشکی

آخرین ویژگی یک دندانپزشکی خوب که می تواند برای مراجعین، سنگ بنای انتخاب آن دندانپزشک باشد، هزینه درمانی است. اصولا مراجعین در صورت قرارداد داشتن آن کلینیک با بیمه شان و یا هزینه های معقول تر بیشتر به مراجعه به آن جا ترغیب می شوند.

بنابراین توجه به این نکات می تواند یک دندانپزشکی را تبدیل به بهترین در نوع خودش کند.

یک نظر بنویسید