بهترین برند ایمپلنت چیست؟

توسط: | برچسب ها: , , | نظرات: 0 | خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۹

زمان مطالعه : < 1 دقیقه

یکی از سئوالات رایج در رابطه با ایمپلنت که بسیاری از مراجعین میپرسند:

بهترین برند ایمپلنت کدام  است؟ و علت تفاوت قیمتهای ایمپلنت بر چه اساسی هست؟

در ابتدا باید یاد آور شویم که جنس ایمپلنت از تیتانیوم خالص و یا آلیاژ تیتانیوم می باشد و فرآیند ساخت بسیار پیچیده ای دارد که هر چه کیفیت تیتانیوم ایمپلنت و کیفیت ساخت و طراحی سطح ایمپلنت بهتر باشد ، ایمپلنت بهتری ساخته می شود و در نتیجه قیمت  آن هم بالاتر می رود. (شرکت های صاحب سبک و معروف دنیا اینگونه هستند )

در دنیا کشورهای صاحب سبک در ایمپلنت عبارتند از : آمریکا ، سوئیس ، آلمان ، ایتالیا و فرانسه
و در مورد ایمپلنت های درجه ۲ و اقتصادی کره جنوبی و ‌‌‌…

نکته بسیار مهم این است که امروز کیفیت ایمپلنت، زیاد وابستگی به اسم کشور تولید کننده ندارد و بهتر است که به برند آن بیشتر توجه شود.

بهترین برند ایمپلنت دنیا که جزو برندهای درجه یک دنیا هستند و بیشتر ایمپلنت های دنیا از روی این برندها کپی میشوند عبارتند از :

  1. ITI Strumann سوئیس
  2. Zimmer Biomet آمریکا
  3. AStra Bioear سوئد
  4. xive آلمان
  5. Biomet 3i آمریکا

توجه داشته باشید که وقتی مثلا اسم ایمپلنت ساخت آمریکا ، سوئیس یا آلمان را آوردند، حتما باید از دسته برندهای ذکر شده باشند که درجه یک محسوب شوند.

قابل ذکر است که بسیاری از ایمپلنت هایی که به اسم سوئیس یا آمریکا وجود دارد ،در برزیل و یا کشور دیگری ساخته می شود و هرگز درجه یک محسوب نمی شوند.البته نباید فراموش کنید که حتی با استفاده از بهترین برندها ،پس از انجام عمل ایمپلنت دندان ها نیازمند مراقبت های لازم هستند و دلیلی بر بی توجهی نسبت به آنها وجود ندارد.

یک نظر بنویسید